ECE-T2WP561FA
Číslo produktu DigiKey
ECE-T2WP561FA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-T2WP561FA
Popis
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 µF 450 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Polarizace
Polární
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
Způsob montáže
Tolerance
±20%
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody
Jmenovité napětí
450 V