ECE-T2CP103FA
Číslo produktu DigiKey
ECE-T2CP103FA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-T2CP103FA
Popis
CAP ALUM 10000UF 20% 160V SNAP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 µF 160 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody 22mOhm při 120Hz 3000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECE-T2CP103FA Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
9.86 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
13.8 A @ 10 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
1,575" prům. (40,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
4,134" (105,00mm)
Jmenovité napětí
160 V
Způsob montáže
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm při 120Hz
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody
Životnost při teplotě
3000h při 85°C
Základní číslo produktu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C