ECE-A1HKS2R2B
Číslo produktu DigiKey
10-ECE-A1HKS2R2BCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ECE-A1HKS2R2BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-A1HKS2R2B
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Podrobný popis
2.2 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECE-A1HKS2R2B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
16 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
27.2 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C