ECE-A1EKS4R7
Číslo produktu DigiKey
P974-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-A1EKS4R7
Popis
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH
Podrobný popis
4.7 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECE-A1EKS4R7 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
22 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
37.4 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,059" (1,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C