ECE-A1EKA470I
Číslo produktu DigiKey
10-ECE-A1EKA470ICT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ECE-A1EKA470ITB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-A1EKA470I
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECE-A1EKA470I Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
70 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
119 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C