ECA-1JHG331B
Číslo produktu DigiKey
P19533CT-ND - Řezaná páska (CT)
P19533TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1JHG331B
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Podrobný popis
330 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
ECA-1JHG331B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
510 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
765 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Jmenovité napětí
63 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C