ECA-1HM102B
Číslo produktu DigiKey
P19529CT-ND - Řezaná páska (CT)
P19529TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1HM102B
Popis
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Podrobný popis
1000 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECA-1HM102B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.05 A @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.785 A @ 10 kHz
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C