ECA-1HHG101
Číslo produktu DigiKey
P5571-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1HHG101
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Modely EDA/CAD
ECA-1HHG101 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C