ECA-1EHG470
Číslo produktu DigiKey
P5539-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1EHG470
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Podrobný popis
47 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Modely EDA/CAD
ECA-1EHG470 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
91 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
136.5 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C