ECA-1CHG221B
Číslo produktu DigiKey
10-ECA-1CHG221BCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ECA-1CHG221BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1CHG221B
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECA-1CHG221B Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,480" (12,20mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C