ECA-1CHG221
Číslo produktu DigiKey
P5530-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1CHG221
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Podrobný popis
220 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Modely EDA/CAD
ECA-1CHG221 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,480" (12,20mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C