ECA-1CHG102B
Číslo produktu DigiKey
P19511CT-ND - Řezaná páska (CT)
P19511TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-1CHG102B
Popis
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECA-1CHG102B Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
560 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
644 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,669" (17,00mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C