ECA-0JM103B
Číslo produktu DigiKey
10-ECA-0JM103BCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ECA-0JM103BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-0JM103B
Popis
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECA-0JM103B Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.45 A @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.465 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C