DSP1-DC12V-F
DSP1-DC12V-F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DSP1-DC12V-F
Číslo produktu DigiKey
255-2902-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSP1-DC12V-F
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPST-NO/NC (1 tvar A, 1 tvar B) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DSP1-DC12V-F Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněno - zcela
Řada
Napětí přítahu
9,6VDC
Balení
Hromadné balení
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
10 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
5 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Forma kontaktu
DPST-NO/NC (1 tvar A, 1 tvar B)
Materiál kontaktu
Stříbro s oxidem cínatým (AgSnO)
Jmenovitý proud kontaktu
5 A
Schvalovací agentura
cURus, VDE
Spínací napětí
250VAC, 125VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
1500VA, 625W
Odpor cívky
480 Ohms
Proud cívky
25 mA