6TPG150MZG je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 2 535
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Vishay Sprague
150 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 35mOhm při 100kHz