6SVPC220MV
Číslo produktu DigiKey
P16610TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16610CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16610DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6SVPC220MV
Popis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
42 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 15mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
6SVPC220MV Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
158 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.16 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Kapacita
220 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
6.3 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
2000h při 105°C