35SVPK180M
Číslo produktu DigiKey
P122133TR-ND - Páska a cívka (TR)
P122133CT-ND - Řezaná páska (CT)
P122133DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35SVPK180M
Popis
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
42 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
180 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 20mOhm 1000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35SVPK180M Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Panasonic Industry
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
63 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.26 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Kapacita
180 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
35 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
1000h při 125°C