2TPSF270M6E | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 2TPSF270M6E |
Popis | CAP TANT POLY 270UF 2V 1411 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 32 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 270 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 2 V 1411 (3528 metrický) 6mOhm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 2TPSF270M6E Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Výrobce Panasonic Industry | Životnost při teplotě 1000h při 105°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1411 (3528 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacita 270 µF | Výška při usazení (max) 0,079" (2,00mm) |
Tolerance ±20% | Kód velikosti výrobce B2S |
Jmenovité napětí 2 V | Vlastnosti Univerzální |
Typ Lisovaný | Základní číslo produktu |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 6mOhm při 100kHz |