2R5TPE220MAFB
Číslo produktu DigiKey
P16200TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16200CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16200DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2R5TPE220MAFB
Popis
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
47 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 2.5 V 1411 (3528 metrický) 15mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2R5TPE220MAFB Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B2
Jmenovité napětí
2.5 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm při 100kHz