25TQS10MED
Číslo produktu DigiKey
P19857TR-ND - Páska a cívka (TR)
P19857CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25TQS10MED
Popis
CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 1411 (3528 metrický) 100mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25TQS10MED Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B1S
Jmenovité napětí
25 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz