16TQC47MYFT
Číslo produktu DigiKey
P123511TR-ND - Páska a cívka (TR)
P123511CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123511DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
16TQC47MYFT
Popis
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrický) 55mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
16TQC47MYFT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D15
Jmenovité napětí
16 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
55mOhm při 100kHz