16TQC220MD3
Číslo produktu DigiKey
10-16TQC220MD3TR-ND - Páska a cívka (TR)
10-16TQC220MD3CT-ND - Řezaná páska (CT)
10-16TQC220MD3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
16TQC220MD3
Popis
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrický) 50mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
16TQC220MD3 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D3L
Jmenovité napětí
16 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm při 100kHz