10TAE68M je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 915
Katalogový list
68 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 2917 (7343 metrický) 25mOhm při 100kHz