EEA-GA1E100
Číslo produktu DigiKey
P14488-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEA-GA1E100
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEA-GA1E100 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
33 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
51.15 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,059" (1,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C