TQ2SA-12V | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 255-1011-5-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TQ2SA-12V |
Popis | RELAY TELECOM DPDT 500MA 12V |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Telecom Relé DPDT (2 tvar C) Montáž na povrch |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TQ2SA-12V Modely |
Kategorie | Typ cívky Neblokující |
Výrobce Panasonic Electric Works | Provedení koncovky Přívod tvaru L |
Řada | Napětí přítahu 9VDC |
Balení Trubice | Napětí odpadu relé 1,2VDC |
Stav součásti Aktivní | Doba provozu 4 ms |
Způsob montáže Montáž na povrch | Doba uvolnění 4 ms |
Napětí cívky 12VDC | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Forma kontaktu DPDT (2 tvar C) | Materiál kontaktu Stříbroniklový (AgNi), Zlato (Au) |
Jmenovitý proud kontaktu 500 mA | Schvalovací agentura cURus |
Spínací napětí 125VAC, 220VDC - max. | Typ relé Telecom |
Zátěž - max. spínací výkon 250VA, 440W | Odpor cívky 1.03 kOhms |
Proud cívky 11.7 mA | Základní číslo produktu |