DSP1-DC12V-F | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 255-2902-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DSP1-DC12V-F |
Popis | RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Univerzální Relé DPST-NO/NC (1 tvar A, 1 tvar B) 12VDC Cívka Průchozí otvor |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DSP1-DC12V-F Modely |
Kategorie | Provedení koncovky PC vývod |
Mfr | Stupeň utěsnění Utěsněno - zcela |
Řada | Napětí přítahu 9,6VDC |
Balení Hromadné balení | Napětí odpadu relé 1,2VDC |
Stav součásti Aktivní | Doba provozu 10 ms |
Způsob montáže | Doba uvolnění 5 ms |
Napětí cívky | Provozní teplota -40°C ~ 65°C |
Jmenovitý proud kontaktu 5 A | Schvalovací agentura cURus, VDE |
Spínací napětí 250VAC, 125VDC - max. | Typ relé |
Zátěž - max. spínací výkon 1500VA, 625W | Odpor cívky 480 Ohms |
Proud cívky 25 mA | Základní číslo produktu |