OD9225-48HBXE
Číslo produktu DigiKey
1053-OD9225-48HBXE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD9225-48HBXE
Popis
FAN AXIAL 92X25.5MM 48VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 48VDC Čtyřhran - 92mm D x 92mm V Koule 94,0CFM (2,63m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart
Mfr
Šum
53,0dB(A)
Řada
Výkon (W)
8.1 W
Balení
Krabice
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 92mm D x 92mm V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UR
Šírka
25,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,150A
Průtok vzduchu
94,0CFM (2,63m³/min)
Napěťový rozsah
28 ~ 52VDC
Statický tlak
0,470" H2O (117,1Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C