OD8038-48HBVXC10A
Číslo produktu DigiKey
1053-1273-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD8038-48HBVXC10A
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 48VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 89,0CFM (2,49m³/min) 4 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD8038-48HBVXC10A Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart, Regulace PWM, Snímač rychlosti
Mfr
Šum
62,5dB
Řada
Výkon (W)
17.3 W
Balení
Krabice
Koncovka
4 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Schvalovací agentura
cURus
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,360A
Průtok vzduchu
89,0CFM (2,49m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT), Skelný laminát
Statický tlak
0,750" H2O (186,8Pa)
Materiál - nůž
Životnost při teplotě
50000h při 40°C