OD8038-24HHBVXE
Číslo produktu DigiKey
1053-OD8038-24HHBVXE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD8038-24HHBVXE
Popis
Thermal Products
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 130,0CFM (3,64m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart
Mfr
Šum
66,5dB(A)
Řada
Výkon (W)
45.6 W
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UR
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
1,90A
Průtok vzduchu
130,0CFM (3,64m³/min)
Napěťový rozsah
15 ~ 26VDC
Statický tlak
2,000" H2O (498,2Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C