OD8038-24HBVXC
Číslo produktu DigiKey
1053-1272-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD8038-24HBVXC
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 99,0CFM (2,77m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD8038-24HBVXC Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart
Mfr
Šum
57,0dB
Řada
Výkon (W)
13 W
Balení
Krabice
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Průtok vzduchu
99,0CFM (2,77m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT), Skelný laminát
Statický tlak
0,810" H2O (201,8Pa)
Materiál - nůž
Životnost při teplotě
50000h při 40°C