OD8038-24HBIP69K
Číslo produktu DigiKey
1053-OD8038-24HBIP69K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD8038-24HBIP69K
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 71,0CFM (1,99m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD8038-24HBIP69K Modely
Kategorie
Šum
49,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
7.2 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Jmenovité napětí
Provozní teplota
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UR
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,300A
Průtok vzduchu
71,0CFM (1,99m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,580" H2O (144,5Pa)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
70000h při 40°C