OD6038-12HHBXC01A
OD6038-12HHBXC01A
OD6038-12HHBXC01A
Číslo produktu DigiKey
1053-1617-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD6038-12HHBXC01A
Popis
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 86,0CFM (2,41m³/min) 3 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD6038-12HHBXC01A Modely
Kategorie
Šum
66,0dB
Mfr
Výkon (W)
36 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
3 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,276lb (125,19g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
2,7A
Průtok vzduchu
86,0CFM (2,41m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
2,950" H2O (734,8Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C