OD6010-12HB01A
Číslo produktu DigiKey
OD6010-12HB01A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD6010-12HB01A
Popis
FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 3 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD6010-12HB01A Modely
Kategorie
Typ ložiska
Koule
Mfr
Typ ventilátoru
Řada
Vlastnosti
Snímač rychlosti
Balení
Hromadné balení
Koncovka
3 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Jmenovité napětí
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT), Skelný laminát
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Materiál - nůž
Šírka
10,00mm