OD1238-12HTB
Číslo produktu DigiKey
1053-1150-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD1238-12HTB
Popis
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 105,0CFM (2,94m³/min) 2 svorky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD1238-12HTB Modely
Kategorie
Šum
43,0dB
Mfr
Výkon (W)
6 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
2 svorky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Šírka
38,50mm
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT), Skelný laminát
Průtok vzduchu
105,0CFM (2,94m³/min)
Materiál - nůž
Statický tlak
0,240" H2O (59,8Pa)
Životnost při teplotě
65000h při 45°C