OD1225-12HB
OD1225-12HB
OD1225-12HB
Číslo produktu DigiKey
1053-1123-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OD1225-12HB
Popis
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 120,0CFM (3,36m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OD1225-12HB Modely
Kategorie
Šum
42,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
5.4 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UR
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,341lb (154,67g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,450A
Průtok vzduchu
120,0CFM (3,36m³/min)
Napěťový rozsah
8 ~ 13,8VDC
Statický tlak
0,240" H2O (59,8Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
60000h při 40°C