OA60EC-UR-1WB
Číslo produktu DigiKey
1053-1809-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OA60EC-UR-1WB
Popis
FAN EC 60X25MM 95-264VAC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 95 ~ 264VAC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 19,5CFM (0,546m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OA60EC-UR-1WB Modely
Kategorie
Šum
31,0dB
Výrobce
Orion Fans
Výkon (W)
2,40W
Řada
OT/MIN
3950ot/min
Balení
Krabice
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
95 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UR
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,133lb (60,33g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,050A
Průtok vzduchu
19,5CFM (0,546m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,170" H2O (42,3Pa)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
50000h při 40°C