AGU240320B00-2.8N12NSM-R
AGU Tutorial 1 Computer Communicates with AGU Display
AGU240320B00-2.8N12NSM-R
Číslo produktu DigiKey
5491-AGU240320B00-2.8N12NSM-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AGU240320B00-2.8N12NSM-R
Popis
RESISTIVE GRAPHIC LCD DISPLAY MO
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný UART 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)
Sledovací plocha
43,90mm Š x 58,30mm V