AGU240320A00-2.8N6NSM-R
Číslo produktu DigiKey
2544-AGU240320A00-2.8N6NSM-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AGU240320A00-2.8N6NSM-R
Popis
GRAPHIC DISPLAY TN RGB 2.8"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TN - Twisted Nematic 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
63,25mm Š x 45,20mm V
Výrobce
Orient Display
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Sáček
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Stav součásti
Aktivní
Typ řídicí jednotky
ILI9341V
Typ displeje
TN - Twisted Nematic
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva pozadí
Bílá
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)