AGU240320A00-2.4N6NSM-R
Číslo produktu DigiKey
2544-AGU240320A00-2.4N6NSM-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AGU240320A00-2.4N6NSM-R
Popis
GRAPHIC DISPLAY TN RGB 2.4"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TN - Twisted Nematic 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,4" (60,96mm)
Výrobce
Orient Display
Sledovací plocha
54,16mm Š x 38,72mm V