AGU128128A00-1.44N6NSN
Číslo produktu DigiKey
2544-AGU128128A00-1.44N6NSN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AGU128128A00-1.44N6NSN
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný 1,44" (36,58mm) 128 x 128
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
1,44" (36,58mm)
Výrobce
Orient Display
Sledovací plocha
25.50mm W x 26.46mm H