AGN800480A00-4.3INSH-C
1, AGN Display Connection and Communication
AGN800480A00-4.3INSH-C
Číslo produktu DigiKey
2544-AGN800480A00-4.3INSH-C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AGN800480A00-4.3INSH-C
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný CMOS, TTL, UART 4,3" (109,22mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
Orient Display
Sledovací plocha
95,84mm Š x 54,76mm V