AES800480A00-7.5ENRS
Číslo produktu DigiKey
2544-AES800480A00-7.5ENRS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AES800480A00-7.5ENRS
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 7.5"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Reflexní E-papír SPI 7,5" (190,50mm) 800 x 480
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
7,5" (190,50mm)
Výrobce
Orient Display
Sledovací plocha
164,22mm Š x 97,92mm V
Řada
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
800 x 480
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
SPI
Typ displeje
E-papír
Typ řídicí jednotky
UC8179
Režim zobrazení
Reflexní
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V