UJ3D06506TS
Číslo produktu DigiKey
5556-UJ3D06506TS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UJ3D06506TS
Popis
DIODE SIL CARB 650V 6A TO220-2
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 6A Průchozí otvor TO-220-2
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 650 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
196pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
6A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.7 V @ 6 A