UESD3.3DT5G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 65 832
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 59 417
Katalogový list
Texas Instruments
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-723
UESD3.3DT5G
Číslo produktu DigiKey
UESD3.3DT5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
UESD3.3DT5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
UESD3.3DT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UESD3.3DT5G
Popis
TVS DIODE 3.3VWM SOT723
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
UESD3.3DT5G Modely
Kategorie
Ochrana napájecího vedení
Ne
Mfr
Aplikace
Univerzální
Řada
Kapacita při kmitočtu
80pF při 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Zener
Pouzdro
SOT-723
Jednosměrné kanály
2
Dodávaná velikost pouzdra
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Základní číslo produktu
Průrazné napětí (min)
5V