SZNZ9F5V6ST5G
Číslo produktu DigiKey
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZNZ9F5V6ST5G
Popis
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 250 mW Montáž na povrch SOD-923
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SZNZ9F5V6ST5G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výkon - max
250 mW
Pouzdro
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-923
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2.5 V