SZMMSZ13ET1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
onsemi
Skladem : 43 042
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 37
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 693
Diodes Incorporated
Zenerova dioda 13 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
SZMMSZ13ET1G
Číslo produktu DigiKey
488-SZMMSZ13ET1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-SZMMSZ13ET1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-SZMMSZ13ET1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMSZ13ET1G
Popis
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
46 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMMSZ13ET1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V