SZMM5Z5V1ST1G
Číslo produktu DigiKey
488-SZMM5Z5V1ST1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-SZMM5Z5V1ST1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-SZMM5Z5V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM5Z5V1ST1G
Popis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 500 mW ±2% Montáž na povrch SOD-523
Modely EDA/CAD
SZMM5Z5V1ST1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V