SZMM5Z15VT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Panasonic Industry
Zenerova dioda 15 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z15VT1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM5Z15VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM5Z15VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM5Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM5Z15VT1G
Popis
DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMM5Z15VT1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 10.5 V