SZMM3Z10VST1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM3Z10VST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM3Z10VST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM3Z10VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z10VST1G
Popis
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 300 mW Montáž na povrch SOD-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SZMM3Z10VST1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výkon - max
300 mW
Pouzdro
Impedance (max) (Zzt)
15 Ohms
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 6 V