RB520S30T1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 458
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 33 217
Katalogový list
Similar
Comchip Technology
Skladem : 425
Comchip Technology
Skladem : 3 491
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Skladem : 225
Panjit International Inc.
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch SOD-523
SC-76, SOD-523
RB520S30T1G
Číslo produktu DigiKey
RB520S30T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB520S30T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB520S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB520S30T1G
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RB520S30T1G Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 10 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
600 mV @ 200 mA